Hotel Green *** z rozhodnutia vlády Slovenskej republiky od 1. 1. 2021 dočasne ZATVORENÝ .

Hotel GREEN*** je hotel, v ktorom som bol ubytovaný počas mojej návštevy Kubínskej hole na Orave. Prečítajte si túto recenziu, v ktorej som zhodnotil na akej úrovni je hotel samotný, jeho reštaurácia, moja polpenzia a wellness svet. V Hoteli GREEN*** som bol ubytovaný jednu noc a vyskúšal všetko, čo ponúka.

Ubytovanie na Kubínskej holi v Hoteli GREEN*** a jeho poloha

Hotel GREEN***  má perfektnú pozíciu na Kubínskej holi. Nachádza sa približne dve minúty peši od SKI PARK Kubínska hoľa, priamo pri sedačkových lanovkách. Patrične som to využil a keď som sa lanovkou vyviezol na vrch Kubínskej hole, bol som pri nej peši takmer okamžite. Som rád, že som v tom počasí nemusel ísť peši, haha.

Okrem samotného hotela je tu aj reštaurácia, kde som mal obed, večeru a raňajky. Všimol som si, že v reštaurácii sa zastavuje na kávu či obed veľa okoloidúcich a hlavne cyklistov. Hotel GREEN*** sa totiž nachádza hneď vedľa červenej a žltej cyklotrasy. Ak sa tu rozhodneš ubytovať, určite vezmi bicykel a prevez sa po okolí. Cyklotrasy sú veľmi nenáročné, zvládnuteľné aj pre malé deti. Priamo za hotelom sa tiež nachádza Tarzania a malé golfové ihrisko.

Ste zvedaví, ako Milan zhodnotil naše izby, reštauráciu a wellness?

Celá recenzia sa nachádza na blogu Milana bez mapy:
https://bezmapy.com/hotel-green-kubinska-hola-recenzia/