fbpx

Pri zakúpení pobytového balíka od 3 nocí v termíne od 1. 7. do 1. 9. 2024, ste zaradení do LETNEJ SÚŤAŽE. Viac informácii tu.

Reštaurácia Hotel GREEN***

Otváracia doba počas leta:
Pondelok – Nedeľa
12.00 – 21.00 hod.

Vychutnajte si gurmánske špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne v štýlovej hotelovej reštaurácii. V reštaurácii je možné organizovať rodinné a firemné podujatia, obchodné rokovania a pracovné obedy alebo večere. Súčasťou reštaurácie je hotelový bar so širokou škálou výberu alkoholických i nealkoholických nápojov.

 

Rezervácia stola:
Telefón: +421 917 403 685
E-mail: recepcia@hotel-green.sk

Náš šéfkuchár zostavil hotelové menu s použitím kvalitných surovín tak, aby sa prepojením ich vlastností dosiahla dokonalá chuť a Vy ste pri stolovaní u nás prežili gastronomický zážitok.

 

PRESKLENÝ SALÓNIK

Salónik Hotela GREEN***

Krásny panoramatický výhľad na majestátne štíty hôr ponúka presklený salónik susediaci s hotelovou reštauráciou. Salónik má veľmi osobitú atmosféru, pri ktorej sa formálne i neformálne stretnutia  menia na výnimočné.   Kapacita preskleného salónika je od 40 do 120 osôb, v závislosti od rozloženia stolov a daných požiadaviek.

HOTELOVÁ TERASA

Vychutnajte si čarovné ticho, pokoj okolitých hôr a voňavý lesný vánok. Doprajte si osviežujúci drink, miešaný nápoj, alebo lahodnú kávu na hotelovej terase, ktorá je ideálnym miestom na oddych, relax a načerpanie nových síl. Hotelová terasa poskytuje priestor pre organizovanie rôznych osláv a eventov.