fbpx

Wellness

Nechajte sa zlákať predstavou dokonalého odpočinku pre Vaše telo a myseľ. Vstúpte do oázy pokoja a vychutnávajte si relax plnými dúškami. Príďte a nájdite znova svoju vnútornú rovnováhu.

FÍNSKA SAUNA

Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu, k posilneniu imunitného systému i k strate kalórií. Má liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách.

PARNÁ SAUNA

Detoxikuje telo, prečistí dýchacie cesty a príjemne uvoľní celý organizmus. Priaznivo pôsobí na pokožku, podporuje jej elasticitu. Pomáha odstraňovať odpadové látky z tela. Je vhodná pri alergiách, nádche, reumatických bolestiach.

INFRASAUNA

Žiarenie preniká do hĺbky 3-4 cm, tým napomáha k odstráneniu celulitídy. Znižuje stuhnutosť svalov a kĺbov, zmierňuje bolesti a napätie. Vyvoláva v organizme mnohé liečebné a zdraviu prospešné procesy. Používanie je možné aj pre ľudí, ktorí nemôžu využívať klasické saunovanie.

VÍRIVKA VONKAJŠIA A VNÚTORNÁ

Uvoľňuje telo aj dušu, prináša celkovú relaxáciu a odstraňuje psychické napätie. Kombinácia teplej vody, nadnášanie a hydromasáž súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti, uvoľní svaly a celé telo.

OCHLADZOVACIE KADE, VEDRO ODVAHY

Schladí vaše telo po saunovaní, prispieva k prekrveniu každej časti Vášho tela, posilňuje imunitný systém a otužuje. Ak nemáte odvahu potopiť sa do ľadovej vody vyskúšajte vedro odvahy.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok – Nedeľa: 15:00 – 21:00 hod.

Služby wellness môžu využívať len hoteloví hostia.

CENNÍK

UBYTOVANÍ HOSTIA:
15,00€ / 2 hodiny / dospelá osoba
10,00€ / 2 hodiny / dieťa do 15 rokov

V cene dvojhodinového vstupu do hotelového wellness je zahrnuté zapožičanie plachty.

 

PRAVIDLÁ POUŽÍVANIA WELLNESS

Z bezpečnostných dôvodov nemôžu wellness využívať deti do 5,99 rokov. Rodiny s deťmi od  6 rokov do 15 rokov, môžu wellness využiť od 15.00 – 18.00 hod.

INFO & REZERVÁCIE

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie o otváracích hodinách resp. obsadenosti hotelového wellness kontaktujte prosím recepciu hotela:  telefón: +421 917 403 685,  e-mail: recepcia@hotel-green.sk